KONST / Litografier / Färglitografi 15474176
nr 1547 4176
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 97/210. Färglitografi, bildmått: 15x12 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 juni 2023
kl 18:50:48
250 kr
300 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg